27 gru 2011

Jelenia Góra - opuszczony hotel

Hotel SUDETY, ul. Krakowska 20  Jelenia Góra.


Tak był opisywany na stronach internetowych, nawet cennik  jest dostępny :D


Hotel Sudety jest hotelem o ciekawej architekturze. Usytuowany jest blisko dworca kolejowego, zatem posiada dogodny dojazd nie tylko dla zmotoryzowanych. Hotel oferuje 102 pokoje, w tym 5 apartamentów. Komfortowe pokoje hotelowe wyposażone są w łazienkę, telefon, TV-Sat, radio-budzik, lodówkę i balkon. Ponadto w hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne, drink-bar sauna, garaż, parking i winda.
 Pokój jednoosobowy z łazienką 75 pln,
Pokój czterosobowy z natryskiem na korytarzu 160 pln

Od kilku lat hotel jest nieczynny:
 Jak informuje spółka PKP Nieruchomości obiekt niegdyś należący do kolei, kilka lat temu został sprzedany prywatnej firmie. Wydział Nieruchomości Urzędu Miasta potwierdza, że właścicielem hotelu jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością „Rezydencja Sudecka” z Wrocławia. Niestety spółka nigdzie nie podaje do siebie żadnych namiarów telefonicznych czy e-mailowych

Tutaj następuje ważna informacja. Obiekt jest pilnowany przez psa. Pies biega luzem po WNĘTRZU budynku , ma otwarte drzwi balkonowe i na zewnątrz również straszy. Na zdjeciu słabo go widać, ale stoi za tymi oszklonymi drzwiami (na środku).
 Na zdjęciach stan obiektu  z dnia: 17.12.2011

4 komentarze:

  1. Oprocz psa, w srodku sa jeszcze dwa zestawy cieciow zmieniajacych sie co noc.

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałem zmieniają sie co noc jakies 2 dziadki o lasce

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja tam bylam dzisiaj. w srodku. pomimo psa i ciecia. kochani - trzeba miec troche wyobraźni;-)pozdrawiam - (lidek urbex)

    OdpowiedzUsuń