Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zrost drzew. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zrost drzew. Pokaż wszystkie posty

4 kwi 2014

Z d(r)żewem w roli głównej

Tak, z dżewem w roli głównej.
Nie, nie zepsuł mi się słownik w mozilli.

Nagromadziło mi się fotek w różnych osobliwych klimatach i postanowiłam  podzielić je na tematyczne wpisy. Dzisiaj kilka zdjęć przyrodniczych bo przecież ile można o cmentarzach... każda cierpliwość się kończy.
 
Dedykuję wpis osobom, które myślą "u mnie nie ma nic ciekawego, Ty to masz fajnie". Jak nie wyjdziesz z domu to faktycznie nic nie znajdziesz. Proste, prawda?

Ricardo...A true friend  stands by your side through the good as well as the bad; muchas gracias
When you rise in the morning, give thanks for the light, for your life, for your strength. Give thanks for your food and for the joy of living. If you see no reason to give thanks, the fault lies in yourself.
No to co, jedziemy z tym koksem? Znaczy z drzewem?

Muzyczne tło Sirens Call - Cats on Trees
1.
Na szczycie Gozdnicy

2.

3.
Gladicia trójcierniowa

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.
14.
15.

16.
Orzech czarny, owoce

17.

18.

19.


20.

21.

22.

23.

24.

25.


26. Zrobiłam to kiedyś w Wałbrzychu, do dziś mnie prześladuje to ogłoszenie...

P.S
If it's meant for you, you won't have to beg for it