12 sty 2013

Rok 2012

     Rok 2012 już za nami i kiedy porządkowałam zdjęcia stwierdziłam, że nie był taki okropny :) Dzięki pracy nad blogiem poznałam kilka fantastycznych osób i wiele niesamowitych miejsc. 

Jeden z moich postów (jednostka wojskowa w Jeleniej Górze) spowodował całą serię maili i opowieści od byłych żołnierzy. Poznaję historię tego miejsca dzięki Wam bo przecież sama nie pochodzę z Jeleniej Góry.

Był jeden całkiem zwykły post, po którym właścicielka obiektu groziła mi sądem za "niekorzystny wizerunek miejsca". Ciekawe podejście- zrujnować obiekt i mieć pretensje za słabe fotki. 
Życie.

Kilka z moich fotek wylądowało w książce (ale numer...) a jedna w pewnym tabloidzie (dziwne, prawda?)
 Dziękuję wszystkim za pomoc, krytykę i miłe słowa (proszę o więcej)

 Styczeń


Luty


 Marzec


Kwiecień


Maj Czerwiec


Lipiec


Sierpień


Wrzesień


 Październik


Listopad


Grudzień


Styczeń 2013


8 komentarzy:

 1. Oby ten rok był jeszcze lepszy:)!
  ps. grożenie sądem za pokazanie prawdy? ech, chyba trzeba się nad tym zaśmiać, bo płakać nie warto (no, chyba,że nad stanem tego obiektu...)
  pozdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Samo życie. Ładny przegląd, interesujące kadry.
  Pozdrawiam i udanego 2013 roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. na 2013 i całą resztę życzę wszystkiego najlepszego Tobie, a sobie życzę żebym już nie musiał udowadniać że nie jestem automatem przepisując po 5 razy nie wiadomo jakie literki i znaczki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Październik bajkowy Ci wyszedł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako że szanuję ludzi z pasją, chciałem niniejszym wyrazić swoje uznanie dla Twojej pasji, zarówno kronikarsko -fotograficznej jak i poszukiwawczej, gdyż widzę że i taka gdzieś tam pod skórą u Ciebie siedzi :). Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem zdjęcia z Leśnej. Dla czego piszę poszukiwawczej ?, ponieważ widzę że szukałaś jednak tej stacji wodnej nad sztolniami i ją odnalazłaś. Gratuluję pasji zdjęć i bloga.
  Pozdrawiam serdecznie.
  OKI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szukałam tej stacji i znalazłam... po krótkim błądzeniu.
   Bardzo dziękuję za odwiedziny :)

   Usuń